• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Mamy i Taty w grupie Gruszeczki

  • -

Dzień Mamy i Taty w grupie Gruszeczki

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dziećmi a rodzicami. 

W dniu 8.06.2022 r., sala przedszkolna grupy Gruszeczek stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Wystrojone maluszki świętowanie Dnia Mamy i Taty rozpoczęły od powitania gości pięknym wierszykiem. Później  przyszedł czas na występ, w którym każde dziecko pięknie powiedziało swoją rolę. Nie zabrakło również piosenek dla mamy i taty. Cały występ musiał rodzicom się bardzo podobać, gdyż został uwieńczony gromkimi brawami. Dziękujemy Rodzicom za przybycie.