Z wizytą w Filharmonii – Malinki

Z wizytą w Filharmonii – Malinki

Z WIZYTĄ W FILHARMONII – MALINKI

01.10.2019 r. wybraliśmy się do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza na koncert pt. „Donuta taktuje – na raz”. Był to nasz pierwszy wyjazd w takie miejsce, a wiadomo wszystko co nowe budzi wiele emocji, już sam przejazd autokarem był atrakcją. Po dotarciu na miejsce, zostaliśmy zaprowadzeni przez organizatorów na salę gdzie już przygotowywała się orkiestra. Trzeba przyznać, ze muzyka była delikatna, niezbyt głośna, a muzycy na ogromnej scenie wyglądali wspaniale. Śpiewaliśmy i tańczyliśmy i stworzyliśmy własną orkiestrę. Zabawa była przednia. Wszystkie utwory wysłuchaliśmy z zaciekawieniem i pełni emocji wróciliśmy do przedszkola.

Ps. Nasze panie nauczycielki są dumne z przedszkolaków, którzy  – i tu nie będziemy skromni – byli najgrzeczniejszymi, zainteresowanymi widzami tego koncertu!