• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Zakończenie roku przedszkolnego i Dzień Mamy i Taty w Malinkach

  • -

Zakończenie roku przedszkolnego i Dzień Mamy i Taty w Malinkach

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dziećmi a rodzicami. 

 

W dniu 24.06.2022 r., sala przedszkolna grupy Malinki stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2021/2022 oraz Dnia Mamy i Taty. Wystrojone starszaki świętowanie Dnia Mamy i Taty rozpoczęły od powitania gości pięknym wierszykiem. Nie zabrakło również piosenek dla mamy i taty, a także wesołych piosenek wakacyjnych. Cały występ musiał rodzicom się bardzo podobać, gdyż został uwieńczony gromkimi brawami. Dziękujemy Rodzicom za przybycie.