• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wyniki konkursu – „Kolory jesieni”

 • -

Wyniki konkursu – „Kolory jesieni”

W październiku w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs fotograficzny pt.: „Kolory jesieni”. Celem konkursu było propagowanie zdrowego trybu życia i obserwacji zmian zachodzących jesienią w przyrodzie. 31.10.2017r. po przeanalizowaniu głosów oddanych przez jury, wyłonione zostały trzy pierwsze miejsca, a pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienie. Organizatorki konkursu p. Edyta Maciejczyk i p. Magdalena Cybula wraz z p. wicedyrektor Anetą Pietrzak z radością wręczyły nagrody dla zwycięzców i skromne upominki dla pozostałych uczestników konkursu. Fundatorem nagród była Rada Rodziców naszego przedszkola.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, zdjęcia były bardzo pomysłowe i oryginalne.

LAUREACI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT.: „KOLORY JESIENI”.

I miejsce: Maja Aszkiłowicz

II miejsce: Piotr Sirant

III miejsce: Oliwier Kaczmarek

Wyróżnienia:

 1. Ela Kwaśniewska
 2. Bruno Witczak
 3. Igor Kubik
 4. Zosia Wojtysiak
 5. Nadia Grzeszczuk
 6. Szymon Sałek
 7. Filip Tomala
 8. Hania Polonis
 9. Oliwier Mazur
 10. Aleksander Buchowiecki
 11. Natalia Wójtowicz
 12. Hanna Śmiałkowska