Wyniki konkursu – „Kolory jesieni”

Wyniki konkursu – „Kolory jesieni”

W październiku w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs fotograficzny pt.: „Kolory jesieni”. Celem konkursu było propagowanie zdrowego trybu życia i obserwacji zmian zachodzących jesienią w przyrodzie. 31.10.2017r. po przeanalizowaniu głosów oddanych przez jury, wyłonione zostały trzy pierwsze miejsca, a pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienie. Organizatorki konkursu p. Edyta Maciejczyk i p. Magdalena Cybula wraz z p. wicedyrektor Anetą Pietrzak z radością wręczyły nagrody dla zwycięzców i skromne upominki dla pozostałych uczestników konkursu. Fundatorem nagród była Rada Rodziców naszego przedszkola.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, zdjęcia były bardzo pomysłowe i oryginalne.

LAUREACI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT.: „KOLORY JESIENI”.

I miejsce: Maja Aszkiłowicz

II miejsce: Piotr Sirant