• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Luty miesiącem wsparcia i pomocy rodzicom i ich dzieciom

  • -

Luty miesiącem wsparcia i pomocy rodzicom i ich dzieciom

Dbając o dobro dzieci i rodziców, wspierając ich w trudach wychowania zadbaliśmy o to, abyście Państwo mieli możliwość łatwego i szybkiego kontaktu z pedagogiem i psychologiem. W tym miesiącu proponujemy Państwu spotkania indywidualne z panią pedagog–terapeutą Beatą Bączyńską, oraz panią psycholog Zuzanną Leszczyńską. Panie są pracownikami Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej w Policach. Podczas tych spotkań możecie Państwo poruszać problemy dotyczące kwestii wychowania lub wsparcia jakie Was nurtują i spędzają sen z powiek. Spotkania są indywidualne i dotyczą tylko jednego dziecka. Spotkania odbywać się będą w przedszkolu w sali nr 14. Terminy spotkań:
– z panią pedagog – terapeutą Beatą Bączyńską – 06.02.2018r. (wtorek) w godzinach 15.00–17.00
– z panią psycholog Zuzanną Leszczyńską – 20.02.2018r. (wtorek) w godzinach 12.00–14.00

Na te spotkania umawiamy się indywidualnie, zapisując się na konkretną godzinę u nauczyciela grupy, gdzie uczęszcza dziecko.

…………………………………………………………………………………………………………………….

Proponujemy też Państwu spotkanie, poprowadzone przez panią pedagog – terapeutę Beatę Bączyńską w formie pogadanki i warsztatów na temat: „Kiedy pozwolić a kiedy zabronić?”, czyli jak postępować prawidłowo, aby nasze dziecko wyrosło na mądrą,  odpowiedzialną i wartościową osobę. Spotkanie to odbędzie się 06.02.2018r. w godzinach 17.15 – 19.00 w przedszkolu w sali nr 14.

Spotkanie poprowadzone będzie w formie grupowej. Zapisy odbywają się u nauczyciela grupy gdzie uczęszcza dziecko.

Gorąco i serdecznie zapraszamy do skorzystania z ciekawej i darmowej formy pomocy specjalistów.