• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Dziewczynek w Śliweczkach

  • -

Dzień Dziewczynek w Śliweczkach

8 marzec to wyjątkowy dzień i w tym własnie dniu Śliweczki obchodziły Dzień Dziewczynek.

Tego dnia chłopcy z grupy Śliweczek stali się prawdziwymi dżentelmenami wkroczyli do przedszkola z pięknymi kwiatami i słodkimi upominkami. W dniu swojego święta dziewczynki otrzymały laurki od swoich kolegów oraz słodkie upominki ufundowane przez RR. Chłopcy z zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Na koniec naszej małej uroczystości chłopcy zaprosili dziewczynki do wspólnego tańca.
Pomimo, że za oknem pogoda nie była przyjemna, to jednak uśmiech na twarzach dziewczynek nie znikał tego dnia.

Serdecznie dziękujemy 🙂

                                                                                                          O.N i M.G.