• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Śliweczki w Teatrze Lalek „Pleciuga”

  • -

Śliweczki w Teatrze Lalek „Pleciuga”

Potrafimy już chodzić w parach i jesteśmy bardziej cierpliwi, więc mogliśmy wybrać się na naszą pierwszą wycieczkę autokarową. 25 kwietnia pojechaliśmy do Szczecina do Teatru Lalek „Pleciuga” na przedstawienie pt.”Tygrysek i Kapitan Morgan”. Tytułowy Tygrysek marzył o morskich podróżach i niezwykłych przygodach, a ponieważ twierdził, że jest już duży i odważny – wyruszył w podróż na pokładzie pirackiego statku. Podobały nam się różne zwierzęta, jakie spotkał oraz jego przygody, które nauczyły go odpowiedzialności, uczciwości i przyjaźni. Zarówno przedstawienie, jak i podróż były dla nas nie lada przeżyciem 😉

Tradycyjnie już dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie wycieczki.                                                                                                                                          M.G.