„Bezpieczne miasto na wesoło”

„Bezpieczne miasto na wesoło”

16 maja Śliweczki miały możliwość wzięcia udziału w przedstawieniu teatralnym „Bezpieczne miasto na wesoło” w wykonaniu aktorów Tetatru Gwitajcie.
Dzieci z zainteresowaniem przysłuchiwały się sztuce przedstawiającej humorystyczne przygody małego chłopca o imieniu Bąbelek.
Barwna historia głównego bohatera spodobała się małym widzom i pozwoliła utożsamić się dzieciom z główną postacią. Przedstawienie wywoływało u dzieci uśmiech i zaciekawienie oraz przypomniało zasady bezpiecznego poruszania się po mieście. Mali widzowie poznali również jak należy  poruszać się środkami komunikacji miejskiej.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie przedstawienia.

O.N