• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

„Jesteśmy Polką i Polakiem”

  • -

„Jesteśmy Polką i Polakiem”

IX GMINNY PRZEGLĄD FORM ARTYSTYCZNYCH „Jesteśmy Polką i Polakiem” – Razem świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości

W sobotę 12 maja Śliweczki wraz z rodzicami przybyły do Szkoły Podstawowej w Przecławiu na Gminny Przegląd Form Artystycznych. Przed widownią na sali gimnastycznej zatańczyły polkę i krakowiaka. Był to nasz pierwszy występ przed tak dużą publicznością, mamy nadzieję, że tańce podobały się widzom i będziemy częściej się prezentować 😉

W podziękowaniu dostaliśmy od pani wójt dyplom i drobne upominki.

                                                                                                                             M.G.