• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Festyn w Smętowicach z okazji Dnia Dziecka

  • -

Festyn w Smętowicach z okazji Dnia Dziecka

4 czerwca Śliweczki wraz z innymi grupami pojechały autokarem do Gospodarstwa Agroturystycznego do Smętowic. Obejrzeliśmy tam wiele zwierząt, między innymi: kury, gęsi, strusie, emu, kozy, sowy. Widzieliśmy też osła, lemura, wiewiórki, papugi i pawie. Zjedliśmy babeczki, ciastka, owoce i pobiegliśmy się bawić. Na dużym terenie mieliśmy wiele atrakcji: boiska, domki, huśtawki, zjeżdżalnie, statek piracki, dmuchańce do skakania 😉

Tradycyjnie już dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie festynu.

                                                                                                                                              M.G.