• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

BAL KARNAWAŁOWY

  • -

BAL KARNAWAŁOWY

Tego dnia już od rana w żłobku pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach żłobkowych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, kotki, piratów, policjantów, Spider-Mana…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję Rada Rodziców zaprosiła do prowadzenia balu wodzirejów, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów pojawiały się bańki mydlane, które dzieci uwielbiają. Wszyscy bawili się wyśmienicie, po dzieciach nie było widać zmęczenia nawet po skokach na dmuchanym zamku.

Po hucznej zabawie chwilę wyciszenia przyniosło spotkanie ze Strażakiem Samem, który pouczał dzieci, że z ogniem to nie jest zabawa. Dzieci miały również możliwość pozowania do zdjęć na wcześniej przygotowanych ściankach

Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i na pewno długo będą miały to spotkanie w pamięci.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z balu w grupie Biedronek, na zdjęciach znajdą Państwo również zdjęcia dzieci z grupy Pszczółek.   

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za sfinansowanie balu karnawałowego.