• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Pszczółki odwiedzają kolegów z przedszkola

  • -

Pszczółki odwiedzają kolegów z przedszkola

15 stycznia sala nr 14 wyglądała wyjątkowo i kolorowo, co tylko podkreślało karnawałowy nastrój. W tym dniu odbył się wielki bal Jabłuszek i Gruszek! Postanowiłyśmy pójść z Pszczółkami w odwiedziny, by pokazać naszym podopiecznym odrobinę bajkowego świata-  wszystkie dzieci prezentowały śliczne przebrania. Starszaki zaprosiły maluchy do wspólnej zabawy. W drodze powrotnej zawitaliśmy do Poziomek, tam również odbywała się zabawa karnawałowa. Uśmiech na twarzach uczestników potwierdzał tylko to, że zabawa była przednia, a emocje jakie jej towarzyszyły długo zostaną w ich pamięci. Dziękujemy pani Monice z Jabłuszek oraz pani Monice z Poziomek za zaproszenie.