Przedstawienie pt. „Lustereczka”

Przedstawienie pt. „Lustereczka”

1 kwietnia gościliśmy Agencję Artystyczną pana Krzysztofa Gajewskiego z przedstawieniem pt. „Lustereczka”.

Artyści z udziałem dzieci z grupy IX Jagódek zaprezentowali historię smutnej dziewczynki o imieniu Karolinka, która szukała pomocy, gdyż dolegał jej wieczny smutek.

Pan Doktor wysłał dziewczynkę do krainy „Śmiecholandii” gdzie mieszkały wesołe lustereczka w tej roli w ramach warsztatów teatralnych swoje umiejętności aktorskie zaprezentowały dzieci z grupy Jagódek.

Wszyscy z zainteresowaniem oglądaliśmy przygody małej dziewczynki, a Śliweczki wspólnie z innymi grupami pokonały podróż do krainy, w której dziewczynka odzyskała radość.

Podczas przedstawienia towarzyszyła wesoła zabawa, która przeniosła dzieci do magicznej krainy szczęśliwych dzieci.

O.N.