Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny

W poniedziałek 27 maja wszystkie grupy żłobkowe wraz ze swoimi najbliższymi wzięły udział w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Radę Rodziców Żłobka. Na całe szczęście tuż przed jego rozpoczęciem ciemne chmury rozstąpiły się i pojawiło się oczekiwane przez wszystkich słońce.

Biedronki, Pszczółki i Motylki mogły poszaleć na dmuchanych zamkach przygotowanych w dwóch wariantach wiekowych, spotkać się ze Sky z Psiego Patrolu, popróbować swoich sił w puszczaniu wielkich baniek mydlanych, wziąć udział w konkursach z nagrodami a także wszystkim chętnym baśniowe panie malowały na buźkach przepiękne rysunki.

Dziękujemy wszystkim Rodzinom za aktywny udział. Mamy nadzieję, że te kilka atrakcji sprawiło nieco więcej radości niż zazwyczaj, przede wszystkim dzieciom. Życzymy wszystkim naszym Maluszkom oraz ich Rodzinom udanego dalszego wspólnego świętowania!