• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Mamy i Taty w Śliweczkach

  • -

Dzień Mamy i Taty w Śliweczkach

Baśń Hans Christiana Andersena „Dziecię Elfów”

30 maja z okazji radosnego spotkania Dzieci i Rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty Śliweczki z bijącym serem i wypiekami na twarzy opowiedziały historię małej dziewczynki zwanej Calineczka, która na swej drodze oprócz otaczającej przyrody spotyka wiele ciekawych postaci. Wszystkie dzieci bardzo starannie się przygotowywały zarówno pod kontem artystycznym jak również wizualnym.

Miłym akcentem był również udział Pani Ady, która przygotowała dzieci, aby mogły zaprezentować swoje umiejętności rytmiczne.

Podczas całego występu dzieci się bardzo starały, aby podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Po pięknych występach teatralnych i artystycznych Śliweczki wręczyły swoim rodzicom upominki, i zaprosiły swoich rodziców na pyszny poczęstunek.

Uroczystość z okazji Święta Rodziców dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.

Serdecznie Dziękujemy Rodzicom za tak pięknie przygotowanie strojów jakie dzieci zaprezentowały podczas uroczystości😊

O.N.