• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

„Pyszne lody dla ochłody” – Śliweczki

  • -

„Pyszne lody dla ochłody” – Śliweczki

Nasze  „Śliweczki” na zakończenie roku przedszkolnego wybrały się na lody do pobliskiej „Czerwonej Torebki”.  Każde dziecko mogło samodzielnie  wybrać swój ulubiony smak lodów.   Ta pyszna i smaczna niespodzianka  w tak upalny dzień sprawiła ogromną radość dzieciom.  Miło było popatrzeć na uśmiechnięte i kolorowe buzie naszych maluchów. Wyjście na lody było okazją do przypomnienia zasad obowiązujących podczas wyjścia poza teren przedszkola oraz do kulturalnego  zachowania się  w miejscu publicznym. Po smacznym poczęstunku zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola 🙂

                                                                                                                                                   A.S