• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2019/2020

  • -

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2019/2020

Drodzy Rodzice,

w tym roku zdecydowaliśmy się jako Rada Rodziców kontynuować ubezpieczenie grupowe w Aviva. W załączniku i na tablicy informacyjnej przedszkola można przeczytać warianty jakie są do wyboru. Każdy z Państwa wybiera jeden wariant dla swojego dziecka najlepszy. Następnie wypełnia formularz, dołączony w załączniku, ewentualnie będą one dostępne już wydrukowane w szatni. Bardzo proszę o poprawne wypełnienie formularza i pozostawienie go w skrzynce, która znajduje się w holu obok tablicy informacyjnej, na szafce z książeczkami.

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ NA KONTO RADY RODZICÓW, W TYTULE PRZELEWU NALEŻY WPISAĆ IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ NAZWĘ GRUPY.

Termin dostarczenia formularzy to – 27.09.2019, a osoby które nie zdecydują się na grupowe ubezpieczenie proszone są o napisanie oświadczenia, że dobrowolnie rezygnują z ubezpieczenia grupowego.

Rada Rodziców

Dokumenty do pobrania:

Ubezpiecznie grupowe - Przedszkole Publiczne w Przecławiu na rok szkolny 2019-2020 Deklaracja przystapienia do ubezpieczenia