• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Pro Musica „Melodia, która Kraków uratowała”

  • -

Pro Musica „Melodia, która Kraków uratowała”

PRO MUSICA „Melodia, która Kraków uratowała”

31.10.2019 mieliśmy przyjemność wysłuchania niesamowitego koncertu przygotowanego przez artystów z akademii muzycznej Pro-Musica. Goście wystąpili z bajkowym koncertem muzycznym pt. „Melodia, która Kraków uratowała”. Przedstawienie miało formę bajki opowiadanej przez aktorkę a ilustrowane było muzyką. Dzieci przeniosły się w fantastyczną, magiczną podróż do miasta Kraka i miały okazję poznać historię hejnału mariackiego. Podczas wystąpienia przedszkolaki miały możliwość zapoznania się z wyglądem oraz brzmieniem takich instrumentów jak: trąbka, pianino elektryczne oraz drzewo deszczu. Dzieci wysłuchały opowieści z ogromną uwagą, biorąc nawet  w niej aktywny udział. Śliweczkom bardzo podobał występ😊 Dziękujemy artystom!

Ania K.