• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Konkurs pt. „Portret Nauczyciela” został rozstrzygnięty.

  • -

Konkurs pt. „Portret Nauczyciela” został rozstrzygnięty.

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że na konkurs organizowany przez przedstawicieli Rady Rodziców Przedszkola Publicznego w Przecławiu został rozstrzygnięty i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Na konkurs wpłynęło aż 41 prac – portretów nauczyciela/pomocy nauczyciela. Wszystkie prace były przepiękne. Cieszył nas fakt, iż większość prac została samodzielnie wykonana przez naszych przedszkolaków – bo o to właśnie chodziło – by zobaczyć oczami dziecka, to jak widzi ono nauczyciela. Na dzieci podczas rozdawania nagród czekało ostatnie zadanie związane z konkursem – dzieci musiały oznaczyć znaczkiem grupy swoją pracę, tak by panie nie miały problemu z rozpoznaniem siebie (a jak wiemy imiona lubią się powtarzać… ).

Wszystkie prace zostały nagrodzone. Każde dziecko otrzymało nagrodę z rąk pani Katarzyny Kurowskiej-Sirant oraz pani Bożeny Jakubczak.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.