• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Babci i Dziadka – występy artystyczne Malinek

  • -

Dzień Babci i Dziadka – występy artystyczne Malinek

Dzień Babci i Dziadka- występy artystyczne Malinek w GOKSiR

 „To czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru oraz lekcję życia”.

W dniu 22 stycznia w GOKSiR w Przecławiu zorganizowana została uroczystość Dnia Babci i Dziadka. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, by podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. 

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

                                                                                                             Angelika K.