• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Kino poduszkowe – Malinki

  • -

Kino poduszkowe – Malinki

KINO PODUSZKOWE

10 Stycznia odbyło się u nas długo wyczekiwane Kino Poduszkowe, a mianowicie malinki oglądały bajkę Disneya  pt.: „Zakochany Kundel”! Dzieci mogły przynieść ze sobą do przedszkola swoją ulubioną poduszkę oraz popcorn. Celem naszego kina było kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej.  Ważne dla nas było aby po skończonym seansie dzieci wyraziły swoją opinię. Pomyślały o tym  co zobaczyły, oceniły, wyciągnęły wnioski i właśnie dzięki temu dokonaliśmy wspólnej konkluzji. Zadowolenie i uśmiech naszych dzieci podczas oglądania był jak z bajki 😊

                                                                                                                    P.R.