• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Zabawy z dzieckiem w domu

  • -

Zabawy z dzieckiem w domu

W związku z decyzją MEN ograniczenie działalności przedszkoli zostało przedłużone do 24 maja br.

Nauczyciele zostali zobowiązani do przygotowania materiałów do samodzielnej pracy dla wychowanków w domu.  Zadania będą   zamieszczane na stronie grupy każdego dnia, do czasu powrotu dzieci do przedszkola. Wiemy jak bardzo dzieci tęsknią za  swoimi paniami, kolegami i koleżankami. Żebyśmy o sobie nie zapomnieli przedstawiamy Państwu propozycję pracy na odległość. Wspólna   zabawa będzie okazją do nauki i mile spędzonego czasu. Dziękujemy  Rodzicom za rozwijanie zainteresowań swoich pociech i naukę dzieci w domu.                           

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Przecławiu