• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

UWAGA Drodzy Rodzice!

  • -

UWAGA Drodzy Rodzice!

UMOWA NA ŚWIADCZENIE USŁUG GASTRONOMICZNYCH

Od 1 września zmienia się w przedszkolu firma serwująca dzieciom posiłki. Jest to firma J.B. Partners Anna Topa. W związku z tym, należy w w/w firmą podpisać nową umowę na świadczenie usług gastronomicznych. Umowa do pobrania pod komunikatem, proszę wydrukować w dwóch egzemplarzach i wypełnić.

W przedsionku przedszkola znajduje się pojemnik, do którego należy wrzucić wypełnione, podpisane i zamknięte w kopercie dwa egzemplarze Umowy. Prosimy zrobić to jak najszybciej do końca miesiąca, żeby od 1 września można było wydawać posiłki.

Dzienna stawka żywieniowa dla dziecka wynosi od 1 września 10,45 zł

Opłaty będziecie Państwo uiszczać na wskazane w Umowie konto bankowe. W dniach 3 i 4 września w godzinach 14.00 i 16.00 w holu przedszkola (wejście z boku budynku, przy szatni) będzie można odebrać podpisaną umowę, bezpośrednio od nowej firmy.

W wyniku trudnej sytuacji wynikającej z powodu pandemii, zwracamy się do Państwa z prośbą o wywiązanie się w terminie ze składania nowych Umów.

Rodzicu, rozpocznijmy współpracę w nową firma rzetelnie i sumiennie.

Do kontaktu z firmą J.B. Partners Anna Topa podajemy adres e-mail: jedziecatering@yahoo.com

Rodzicu!

od  1 września zostają zmienione godziny wydawania  posiłków:

Śniadanie – godzina 9.00 (prosimy nie spóźniać się do przedszkola, ponieważ o godz. 9.00 placówka jest zamykana)

II danie – godzina 11.30 (bez zmian)

Zupa – godzina 13.45

Rodzicu!

jeśli Twoje dziecko ma alergię pokarmową, to koniecznie zgłoś to do firmy przygotowującej posiłki oraz do przedszkola. Alergie muszą być potwierdzone zaświadczeniem lekarskim!

Plik do pobrania:

Umowa pomiędzy Rodzicem, a Usługodawcą rok szkolny 2020-2021