• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Przedstawienie teatralne Krzysztofa Gajewskiego „Pani Porządnicka” w Malinkach.

  • -

Przedstawienie teatralne Krzysztofa Gajewskiego „Pani Porządnicka” w Malinkach.

„PANI PORZĄDNICKA” W MALINKACH

W dniu 10 października 2021 r., w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z Agencji Artystycznej Krzysztofa Gajewskiego. Malinki miały przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. „Pani Porządnicka”, które przedstawiało niesfornego bączka Kubusia i guwernantkę Urszulę (osa), mająca nauczyć go dobrych manier. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądali widowisko, a także brali czynny udział w zabawach z bączkiem Kubusiem i osą Urszulą . Nie zbrakło w przedstawieniu również nauki magicznych słówek: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZM, a także uświadomienia dzieci ze UCZYĆ się trzeba i nigdy na to nie jest za późno.