• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Pierwszy Dzień Wiosny Jabłuszka, Gruszeczki, Śliweczki i Malinki

  • -

Pierwszy Dzień Wiosny Jabłuszka, Gruszeczki, Śliweczki i Malinki

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

W poniedziałek 21 marca powitaliśmy w przedszkolu Panią Wiosnę. Z tej okazji dzieci z grupy Jabłuszka, Gruszeczki, Śliweczki i Malinki przygotowali z rodzicami piękne kwiatki, które potrzebne nam były do dalszej części dnia. Oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały z wiosennymi kwiatkami, towarzyszyły nam również dwie Marzanny i śpiew wiosennych piosenek. Na koniec, wszystkie dzieci pozostawiły swoje kwiatki przed przedszkolem. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.