• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Żłobek- Wizyta Świętego Mikołaja

  • -

Żłobek- Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia 2022r. 

6 grudnia jest dniem długo wyczekiwanym przez dzieci. W tym szczególnym dniu obchodzone są Mikołajki. Jest to radosny czas, w którym Mikołaj obdarowuje upominkami. Nie inaczej było w naszym żłobku. Dzieci po przyjściu do żłobka rozpoczęły dzień standardowo od śniadanka. Kilka chwil później w żłobku zjawił się również ważny gość – Święty Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami i pozował do wspólnych zdjęć. Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła wiele emocji. Mam nadzieję, że wszystkie dzieci jeszcze długo po spotkaniu przeżywały ten dzień rozpakowując swoje prezenty. Mikołajkowe paczuszki ufundowałam ze środków Rady Rodziców.

Biedronki 

Motylki 

Pszczółki